בייבי סנס - האם כדאי להשים מכשיר בייבי סנס במיטת התינוק?

יש הורים שלא יניחו את התינוק במיטה בלי המכשיר הפלאי ויש הורים שלא מבינים למה צריך אותו, בעיקר בגלל הקפצות השווא המלחיצות שהוא גורם.

מה אתם אומרים? לא תצליחו להירדם בלעדיו או שלא תצליחו לישון איתו? נימוקים בעד ונגד בייבי סנס במיטת התינוק

השעה שכל כך ציפיתם לה הגיעה , התינוק סוף סוף נרדם ואתם מותשים מוצאים עצמכם זרוקים על המיטה ובחצי עין ממלמלים "ממי היום את\ה קם להאכיל" ובדיוק אז, בדיוק בשניה הזו שעברתם למצב טעינה צלצול , אזעקה , היסטריה ואתם לא מבינים מה קרה?

הביבי סנס צפצף , שוב !

images (1).jpg

בדיוק כפי שאתם מכירים את המותגים "מטרנה" "טיטולים" "האגיס" , אתם חייבים להכיר את המותג "ביבי סאנס" .

ביבי סאנס נמצא כאחד הפריטים שאתם חייבים לקנות להולדת התינוק הנולד, נכון יתכן וביבי סאנס יגרום לכם להתקף לב אך לאחר ששמעתם כל כך הרבה פעמים את המושג מוות בעריסה יש מצב שהלב שלכם יעמוד בכמה צפצופי שווא של ביבי סאנס.

 רצינו לרכז לכם כמה טיעונים בעד מכשיר ביבי סאנס.

1. אין מחיר לשקט נפשי שלכם. עם כל חוסר הוודאות והדאגות סביב גידול התינוק, אם מישהו היה אומר לכם שלפחות בתחום אחד אתם יכולים לקנות, תמורת מאות בודדות של שקלים, שקט נפשי – לא הייתם הולכים על זה?

ברור שכן ואם אפשר לקנות את זה בזול יותר דרך אמזון אז למה לא?

2. כי זה יעזור לכם אם תחליטו להשכיב על הבטן. מצד אחד, ההוראות ברורות: אסור להשכיב את התינוק על הבטן עד גיל מסוים. מצד שני, מבקשים מכם להשכיב את התינוק על הבטן, אבל רק בהשגחה. 

הבייבי סנס יכול לעזור לכם להשגיח.

3.כי אפשר לשלב את המכשיר עם אינטרקום, ואפילו עם מצלמה. כן ,כן, ממש אח גדול סטייל. בדגמים משוכללים במיוחד, אפשר להוסיף למוניטור גם אינטרקום, שיאפשר לכם לשמוע כל פיפס גם אם אתם בחדר אחר, ואפילו מצלמה (עם ראיית לילה, כמובן. אף אחד לא מצפה שתשאירו את התינוק לישון באור) – וליצור מערכת אבטחה שלמה, שתאפשר לראות אם הקיטור ששמעתם באמת מצדיק יציאה מהמיטה או שמדובר במלמול מתוך שינה.

31KL6BPG-AL._SL250_.jpg

חמ"ל פרטי?

מצלמה לביבי סאנס

לסיכום

יתכן וביבי סאנס יעשה לכם כמה התקפי לב והקפצות שווא אך אנחנו חושבים שחובה לכל זוג הורים שרק רוצים לישון בשקט ביבי סאנס משלהם.

ריכזנו לכם כמה הצעות משתלמות מחברת אמזון

1. https://amzn.to/2DjYINc

2. https://amzn.to/2xJJL13

3. https://amzn.to/2xISXCV